Cesta českých inovací na globální trhy

6 prosince 2010

7. dubna 2010 | Cesta českých inovací na globální trhy

Na českém trhu působí nová investiční společnost Czech Innovation for Global Markets (CI4GM), založená týmem amerických odborníků.

Minnesota vítá českou delegaci

6 prosince 2010

18. dubna 2010 | Minnesota vítá českou delegaci – návštěva zaměřená na energii, obchod a partnerství

Ještě neuplynul ani rok od doby, co guvernér státu Minnesota, Tim Pawlenty, vedl delegaci podnikatelů do Polska a České Republiky, aby prozkoumali nové ekonomické možnosti v zemích Střední Evropy, a Minnesota již vítá návštěvu představitelů české vlády, akademiků a podnikatelů.

Česko-Minnesotská společnost

6 prosince 2010

18. května 2010 | Česko-Minnesotská společnost, Technická Universita Ostrava – partnerství jako brána do světa českému duševnímu vlastnictví, nové produkty

Společnost z Minnesoty se sídlem v České Republice uzavřela partnerství s jednou z nejprestižnějších technických univerzit ve Střední Evropě, které jí umožní uvádět na světové trhy nové produkty.

CI4GM představují….

6 prosince 2010

20. září 2010 | CI4GM představují přístup českých obchodních inovací na Investičním a obchodním fóru v Ostravě, Česká Republika

Czech Innovation for Global Markets (CI4GM) představily svůj přístup uzavírání partnerství s českými organizacemi za účelem uvedení jejich produktů a služeb na globální trhy. Pátý ročník, který se konal ve dnech 20. – 21. září 2005 v hotelu Imperial v Ostravě, byl zaměřen na rozvoj Moravskoslezského regionu České Republiky.

Nový web

10 května 2010

10. květen 2010
Dnešní hne byl spuštěn nový web. Doufáme, že přispěje k lepší přehlednosti a informovanosti návštěvníků